Кількість
|
Вартість
|
||
|
Термозахист волосся – косметичний продукт, розроблений спеціально для формування захисної оболонки на поверхні волосяного полотна, яка допомагає мінімізувати шкідливий вплив зовнішніх факторів та високих температур.
Для чого потрібен термозахист
Термозахист волосся – мастхев, якщо ви хочете мати доглянуту, здорову та привабливу зачіску. Адже за допомогою такого косметичного продукту температура буде впливати не безпосередньо на кутикулярні лусочки, пошкоджуючи структуру локонів, а на захисну оболонку, яка формується після нанесення спрею, крему або масла.
Термозахист для волосся потрібен для:
- делікатного сушіння та випрямлення волосся;
- захисту від зовнішніх факторів;
- зменшення температурного впливу на локони;
- втримування вологи всередині волосся;
- закриття кутикули;
- збереження інтенсивності кольору;
- зменшення сплутування;
- покращення фіксації тощо.
Зазначимо, що спрей для термозахисту волосся необхідний не лише під час сушіння феном або використання вирівнювача. Він допоможе вберегти волосяне полотно від пошкоджень та зовнішніх факторів як влітку, так і взимку. Термозахист зменшить ризик пошкодження локонів високою або низькою температурою на вулиці, ультрафіолетовим випромінюванням, а також подмухами вітру.
Як працює термозахисний засіб
Засіб термозахисту після нанесення на локони утворює на них прозору, непомітну для очей плівку. Вона зменшує теплопровідність волосяного полотна та температурний вплив під час процедури сушіння феном та використання вирівнювача.
Термозахист допомагає ефективно розподіляти тепло, уникаючи пересушування певних ділянок волосся, а також пошкодження кінчиків. Завдяки такому косметичному продукту, температура буде рівномірно розподілятись усім волоссям, поступово, зменшуючи травмування локонів.
Окрім цього, захист волосся від тепла допомагає утримувати вологу усередину пасм, зменшуючи ризик їх пересушування.
Види термозахисту для волосся
Засоби термозахисту поділяються на кілька різновидів, які мають унікальні текстури, формули та компоненти у складі, а також допоміжний вплив на пасма.
Спрей
Спрей для термозахисту волосся має легку, водянисту текстуру, що спрощує процедуру його нанесення. Найчастіше його використовують на вологому, одразу після миття, волоссі безпосередньо перед процедурою укладки.
Засіб має наступні переваги та особливості:
- не обтяжує локони;
- підходить для тонкого та жирного волосся;
- швидко наноситься;
- легко розподіляється волоссям.
Спрей часто має більшу кількість зволожуючих компонентів у складі, а також антистатичний ефект, допомагаючи уникнути пухнастості та ефекту кульбабки. Засіб також можна використовувати за потреби на щоденній основі.
Крем
Крем від спрею відрізняється щільнішою, густішою текстурою. Такий косметичний продукт також наносять переважно на вологе волосся одразу після його миття та безпосередньо перед укладкою.
Крем для термозахисту має такі особливості:
- глибоко живить локони;
- ефективно зволожує;
- формує стійкіший захист;
- має доглядовий, стійкий ефект.
Такий косметичний продукт оптимально підходить для сухого або пошкодженого волосся. Часто до його складу входить кератин, протеїни та олії, завдяки чому крем буде ефективним навіть на фарбованому та кучерявому волоссі.
Масло
Має олійну, жирнішу текстуру, завдяки чому вкриває пасма щільним захисним шаром. Зазвичай олійку для термозахисту наносять не на все волосяне полотно, а на кінчики, які вразливіші до впливу температур.
Олії для термозахисту мають такі особливості:
- ефективно та глибоко зволожують;
- закривають кутикулярні лусочки;
- вберігають від пересушування;
- зменшують рівень ламкості.
Масло не варто використовувати на тонкому волоссі, аби уникнути ефекту його обтяження. Найкраще застосовувати його на середньому, густому волосяному полотні, а також на пасмах, які мають посічені, травмовані кінчики.
Як обрати термозахист для свого типу волосся
Тип волосся безпосередньо впливає на те, який термозахист варто обрати, аби вберегти його від температурних гойдалок.
Обираючи захист волосся від тепла, зверніть увагу на свій тип пасм:
- Сухі: для таких пасм найкраще підійдуть масла та креми, які мають глибоку живильну та зволожуючу дію.
- Жирні: краще обирати легкі засоби у вигляді спреїв, які не обтяжують пасма та мають маркування «невагомий», «для об’єму» тощо.
- Нормальні: універсальні спреї та креми підійдуть якомога краще, особливо, якщо засіб матиме додаткові ефекти – зволоження або UV-захист.
- Пошкоджені: для відновлення локонів після травмування краще обирати олії або креми з щільною текстурою та комплексом натуральних компонентів.
Звернути увагу варто й на склад засобу термозахисту. У ньому не повинно бути агресивних хімічних компонентів, наприклад, спиртів, які сушать та пошкоджують волосяне полотно.
Як правильно користуватися термозахистом
Забезпечувати захист волосся від тепла варто перед кожною процедурою укладки або сушіння локонів феном, аби уникнути їх електризації, надмірної пухнастості та підвищити контроль волосинок.
Використовувати засіб термозахисту варто наступним чином:
- вимийте голову з використанням шампуню;
- підсушіть рушником, прибираючи зайву вологу;
- розпиліть термозахист на відстані до 15 см від волосся;
- наносьте його рівномірно протягом усього волосяного полотна;
- висушіть волосся за допомогою фену на середній температурі.
Врахуйте, що спосіб використання може варіюватись залежно від типу термозахисту. Наприклад, креми та олійки наносяться на вологе волосяне полотно перед сушінням, тоді як спреї можна наносити навіть на сухі пасма.
Де купити професійний термозахист в Україні
У нашому інтернет-магазині професійної косметики ви зможете купити термозахист волосся, представлений широким асортиментом універсальних продуктів. Ми легко підберемо продукт, що підійде саме для вашого типу пасм, а також проконсультуємо щодо його використання.
Доступні у нас також й акції зі знижками, а ще – швидка доставка у будь-яке місто України!
FAQ
Який термозахист краще для фарбованого волосся?
Для фарбованих пасм краще обирати креми та спреї, які містять компоненти, які підтримують колір та відновлюють після пошкоджень.
Чи обов’язково наносити засіб перед феном?
Так, адже фен впливає на локони високою температурою, випаровує вологу зсередини волосяної структури та може пересушити зачіску.
У чому різниця між спреєм і кремом?
Спрей має рідку текстуру, тоді як крем – густішу. Також спрей має легку формулу, тоді як крем підходить для глибшого відновлення та посиленого захисту.
Чи потрібно змивати термозахист?
Оскільки термозахист для волосся формує захисний бар’єр на локонах, він не потребує змивання.