Ексклюзивні знижки в Instagram. Підпишись, щоб не загубити.
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Нанопластика для волосся

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Нанопластика волосся - це перукарська процедура, яка якісно і на довго випрямляє неслухняне волосся. Скільки коштує нанопластика волосся? Скільки тримається? Яка ціна на засоби для нанопластики? Кому підходить? Варто зазначити, що вона справляється навіть із сильно кучерявими, неслухняними або афро-волосками. Завдяки їй волосся глибоко зволожується, відновлюється, стає здоровим, блискучим і ідеально прямим на термін до 12 місяців. Це найновіша альтернатива хімічним чи кератиновим процедурам для пом'якшення волосся.

Ця процедура призводить до випрямлення локонів, створення живого блиску та неймовірної гладкості. Навіть тьмяні і неживі локони перетворюються до невпізнанності. Лікування відбувається на основі натуральних продуктів, які є повністю безпечними. Саме тому у цього методу лікування так мало обмежень та протипоказань. Нанопластика не протипоказана навіть вагітним і жінкам, що годують. Речовини, що використовуються в нанопластиці, засновані на кератині, колагені, деяких вітамінах та амінокислотах. Ці інгредієнти живлять кожну волосину і заповнюють порожнечі.

Як працює нанопластика? Чому варто купити?

Чарівність цієї процедури полягає в наночастинках органічних кислот, амінокислот, масел та органічних зволожуючих речовин, які проникають глибоко у волосся, впливають на ДНК та змінюють структуру стрижня, а не просто покривають поверхню волосся.

Що таке нанопластика для випрямлення волосся?

Найкращий спосіб відповісти на це питання – розповісти вам, чого він не містить. У формулі ви не знайдете ні формальдегіду, ні альдегіду, ні карбоцистеїну, що робить цю процедуру абсолютно безпечною для клієнта та майстра, і ми можемо це гарантувати.

Чому варто вибрати нанопластику?

  • Локони стають слухнянішими, менше сплутуються, зменшується їх пошкодження;
  • Під час дії забезпечує захист від теплового та фізичного впливу;
  • Склад натуральний, без запаху, зволожуючий;
  • Це ексклюзивна процедура, яка принесе нових клієнтів та дохід до вашого салону;
  • Гарантія розплутування волосся, будь-якого кольору та типу завивки;
  • Нанопластика робить волосся гнучким, здоровим, гладким і, перш за все, глибоко регенерованим;
  • Зменшує розпушування та оздоровлює волосся зсередини;
  • Робить процедуру безпечною для будь-якого клієнта, включаючи вагітних жінок та дітей;
  • Не дратує очі та дихальні шляхи;
  • На ринку просто немає нічого кращого та безпечнішого.

Справа не тільки в результатах, але і в тому, що формула нанопластики безпечніша у використанні, ніж кератинові процедури, і не виділяє неприємних запахів. На відміну від більшості процедур кератинового випрямлення волосся, формула нанопластики не містить формальдегіду - неприємної хімічної речовини, яка може завдати шкоди здоров'ю.

Для кого нанопластика буде чудовим варіантом?

Для тих, хто хоче мати ідеально пряме та гладке волосся без використання праски для випрямлення. Неважливо, сильно кучеряве у вас волосся або злегка хвилясте - процедура зробить його ідеально прямим, і вам не доведеться витрачати час на укладання. Навіть під час прогулянки під дощем ваші пасма залишаться гладкими та дзеркально блискучими. Чудово, чи не так?

Нанопластика проти кератинового випрямлення волосся

Обидві процедури спрямовані на досягнення однакового ефекту - ми говоримо про гладке, блискуче, сильне і красиво вкладене волосся. Однак методи лікування суттєво різняться. По-перше, результати після процедури нанопластики більш вражають. Якщо кератинове випрямлення в першу чергу живить і реконструює волосся - ефект розгладження є до певної міри побічним ефектом, то нанопластика, навпаки, спрямована на випрямлення і розгладжування неслухняних волосків.

Кератинове випрямлення – це процедура, яка реконструює та розгладжує завитки. Для досягнення цього результату використовується хімічна речовина – формальдегід. Тому кератин для волосся не слід робити вагітним жінкам і матерям, що годують. У разі кератинового випрямлення мити пасма волосся можна лише через 24-72 години. Важливо, що в цей час волосся не повинно бути зав'язане, намочене або заправлене за вухо. Процедура триває близько трьох годин.

Купити нанопластику для волосся в Україні

Ми продаємо нашу продукцію перукарям і особам, які хочуть почати використовувати нанопластику в домашніх умовах. У вас є запитання чи потрібна допомога в оформленні замовлення? Не соромтеся звертатися до нас. Ми будемо раді допомогти вам електронною поштою, телефоном або через контактну форму на сайті.

Вгору