Ласкаво просимо до програми HAIR+ - персональної дисконтної програми для наших зареєстрованих покупців. Ми прагнемо зробити процес покупки максимально приємним і вигідним для вас, саме тому ми створили цю бонусну програму.

Як працює програма?

Щоразу, коли ви робите покупку в нашому магазині через корзину, ви отримуєте бонуси, які накопичуються на вашому рахунку. Чим більше покупок ви зробите, тим більше бонусів отримаєте. Ці бонуси можна використовувати для знижки на наступні покупки або накопичувати для використання в майбутньому.

Знижка не поширюється на акційні товари!

Як скористатися програмою?

Для того, щоб отримати бонуси, вам потрібно бути зареєстрованим користувачем нашого магазину і робити покупки через корзину. Якщо ви ще не зареєстровані, натисніть на кнопку "Вхід" біля іконки користувача, що знаходиться у верхньому правому кутку сторінки, і створіть свій обліковий запис.

Після реєстрації ви зможете переглянути кількість накопичених бонусів у своєму особистому кабінеті на нашому сайті. Якщо у вас виникли питання щодо отримання знижок або використання бонусів, наші менеджери будуть раді вам допомогти.

Більше переваг з особистим кабінетом

Реєстрація в особистому кабінеті в інтернет-магазині HAIR має декілька переваг. Перш за все, зареєстрований користувач може зручно і швидко оформляти замовлення, не повторюючи всю свою особисту інформацію кожного разу. Крім того, в особистому кабінеті користувач може знайти історію своїх покупок, перевірити статус замовлення і взагалі керувати своїм обліковим записом.

Крім того, зареєстрованим користувачам надсилаються повідомлення на електронну пошту про випуск новинок компанії, акції, знижки, що дає можливість бути в курсі останніх подій і знижок. Також, користувачі можуть створювати списки бажань з товарами, які їм подобаються і відстежувати актуальні ціни на них.

Реєстрація на сайті може бути здійснена за допомогою електронної пошти, швидкої реєстрації через Facebook або Google аккаунт. За допомогою цих методів реєстрації користувач може зменшити час на реєстрацію та уникнути необхідності заповнювати багато полів в формі реєстрації.

Програма лояльності HAIR +

Дисконтна програма дозволяє отримувати знижки на покупки в нашому інтернет-магазині. Це дуже вигідна можливість, яка допоможе зекономити значну суму грошей, а також отримати доступ до спеціальних пропозицій і акцій. Не гайте часу і приєднуйтесь до нашої дисконтної програми вже сьогодні!