Ексклюзивні знижки в Instagram. Підпишись, щоб не загубити.
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Шампунь для глибокого очищення волосся

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Що таке шампунь глибокого очищення? Технічний шампунь очищає шевелюру настільки інтенсивно, що позбавляє шкіру голови та волосся від усіх небажаних речовин, які в них накопичилися. Таким чином, шкіра голови та волосся ретельно очищаються. Крім того, в косметичній промисловості часто використовуються синоніми до слова "ШГО": шампунь глибокого очищення, шампунь детоксикуючий, технічний шампунь. Знову ж таки, ці назви вже говорять про те, що шампунь інтенсивно та ретельно очищає волосся та шкіру голови. Назва Purifying Shampoo також часто використовується для шампуню, який видаляє надлишки шкірного сала зі шкіри голови, але не усуває інших речовин. При цьому шампуні також позбавляють шкіру голови та волосся від:

 1. Залишки засобів для укладання волосся (полімери, текстуруючі засоби тощо);
 2. Залишки засобів особистої гігієни (силікони, зволожуючі засоби тощо);
 3. Наприклад, хлор та хімікати з плавального басейну;
 4. Мінеральні відкладення, наприклад, від твердої води.

У чому різниця між звичайним шампунем і глибоко очищаючим?

Тепер ви, звичайно, можете запитати себе... "Хіба звичайний шампунь не робить те саме, що й глибоко очищаючий?". Це гарне питання. Насправді в кожному шампуні є місце лише для певної кількості інгредієнтів. У звичайному шампуні зазвичай поділяють компоненти, що очищають і кондиціонують. У шампуні Clarifying Shampoo інгредієнти, що кондиціонують, зазвичай відсутні, і шампунь містить виключно очищаючі компоненти.

Примітка: Хоча шампуні часто не містять компонентів, що кондиціонують, вони можуть містити очищаючі компоненти, які трохи м'якше впливають на волосся. Особливо для сухого та пошкодженого волосся ці м'які інгредієнти максимально приємні. Зрештою, при таких станах волосся іноді хочеться позбутися поганих речовин, але не незамінних жирів, які насправді корисні для вашого волосся.

Коли ви використовуєте технічний шампунь?

Приємно знати, що професіонали, зокрема, використовують ці шампуні для глибокого очищення. Це також відразу пояснює, чому деякі бренди пропонують лише великі салонні упаковки об'ємом 1000 мл, а не меншого розміру. Але споживачі також можуть використовувати ці шампуні, що "глибоко очищають". Крім іншого, професіонали використовують шампуні перед процедурами фарбування та відновлення. Наприклад, коли хтось хоче пофарбувати волосся, зробити хімічну завивку чи кератинове лікування.

ШГО як попередній догляд

Всі ці процедури вимагають, щоб рідина ввібралася у волосся. Але якщо у волоссі є забруднення, це блокує рідину. Тоді рідина не зможе рівномірно розподілитися по волоссю і як слід вбратися в нього. Це не покращить результат від лікування. У цьому випадку технічний шампунь є засобом, що забезпечує очищення волосся від усіх небажаних речовин та засмічень у волоссі. Тоді рідина може проникати наскрізь пропорційно, оскільки професіонал закладає основу для досягнення оптимальних результатів.

Споживачам найкраще починати використовувати шампунь глибокого очищення, коли (1) волосся виглядає неживим, повністю обвисає і відчувається жирним і (2) коли звичайний шампунь не зміг очистити волосся належним чином. Часто в наведених нижче ситуаціях шампунь Clarify Shampoo пропонує рішення:

 • Ви використовуєте (занадто) багато засобів для догляду за волоссям та укладання. Кожного дня. У цьому випадку залишки продукту накопичуються у волоссі.
 • Ви часто плаваєте у басейні. Хлор та інші хімічні речовини потрапляють у волосся.
 • Ви живете там, де з душу ллється жорстка вода. Жорстка вода містить багато мінералів, які залишаються на волоссі після душу.
 • Ви відчуваєте, що кондиціонер або маска не справляються зі своїм завданням, тому що не проникають крізь шари наростів на волоссі.
 • Ми рекомендуємо використовувати шампунь глибокого очищення не частіше двох разів на тиждень.

Як використовувати шампунь для глибокого очищення?

На флаконі кожного шампуню Clarifying Shampoo є інструкція із застосування. В ідеалі ви повинні дотримуватися цієї поради. Зрештою, виробники продукту найкраще знають, як його використовувати.

Але в основному, як правило, ви дотримуватиметеся цього порядку:

 1. Переконайтеся, що ваше волосся підсушене рушником (тоді зайва вода не заблокує компоненти, що очищають!).
 2. Нанесіть на руку кількість шампуню розміром із велику монету.
 3. Розітріть шампунь між долонями до утворення піни.
 4. Потім розподіліть по волоссю круговими рухами.
 5. Шампунь не піниться? Немає проблеми. Найчастіше це відбувається з нечистим волоссям. Шампунь дійсно добре спінюється тільки тоді, коли ваше волосся буде чистим.
 6. Добре змийте засіб.
 7. Повторіть вищеописаний процес із трохи меншою кількістю шампуню.
 8. За потреби повторіть ще раз.
 9. Нарешті, тепер можна приступити до нанесення кондиціонера або маски, залежно від потреб вашого волосся.

Купити технічний шампунь в Україні

У вас є запитання чи потрібна допомога в оформленні замовлення? Не соромтеся звертатися до нас. Ми будемо раді допомогти вам електронною поштою, телефоном або через контактну форму на сайті. Тому вибирайте шампунь глибокого очищення, що сподобався вам, прямо зараз, а ми подбаємо про те, щоб він якісно очистив ваше волосся від забруднень!

Вгору