Кератин для волосся – це одна з самих популярних косметологічних процедур для догляду за локонами. І це не дивує. Адже після кератину неслухняні пасма перетворюються на рівне доглянуте гладке полотно, яке так і притягує захоплені погляди. Багато дівчат неодноразово повторюють таку процедуру, щоб залишатися на висоті. Але водночас навіть не всі майстри добре знають, як вибрати найкращий кератин для волосся. Спробуємо розібратися в цих питаннях більш детально.

Як діє кератин: загальна інформація

Основне завдання кератину - розгладжування хвилястого та кучерявого волосся. Такий засіб забезпечує випрямлення як невеликої хвилі, так і щільних етнічних завитків. Цей ефект пояснюється наявністю у складі кератинових засобів білка кератину, який є основним структурним елементом людського волосся. При правильному застосуванні засобу білок вбудовується у структуру волосся, змінюючи її.

Кожна волосина вкрита кутикулою, вона формує захисний шар, важливий для захисту глибших ділянок пасм від факторів зовнішнього середовища та інших ушкоджень. Усі шари лусочок кутикули скріплюються між собою мембранним клітинним комплексом. Хвилясте та кучеряве волосся має типову особливість - у нього захисні шари розташовуються нерівномірно. Тому пасма пушаться та виглядають недбало.

Під кутикулою знаходиться кортекс – це центральний шар волосся. Саме на нього припадає більша частина волосяного стрижня – до 80%. Кортикальні клітини мають у своєму складі подовжений формою білок, який нагадує веретено. Ці клітини можуть бути однорідними та неоднорідними. Для кучерявого волосся характерна саме неоднорідна будова кортикальних клітин.

Кератин надає комплексну дію. Він відновлює однорідність клітин кортексу, завдяки чому зникає чи зменшується завиток. Також він додає однорідності та рівномірності захисним шарам. Завдяки цьому пасма:

 • перестають пушитися
 • вирівнюються
 • з легкістю розчісуються
 • перестають електризуватися
 • стають захищеними від вологи, ультрафіолету, пилу та інших факторів довкілля
 • набувають інтенсивного блиску та шовковистості

Кератин може забезпечити ідеальне випрямлення на 2-6 місяців залежно від типу волосся, характеристик застосовуваного складу та вмінь майстра.

Який вибрати кератин: відмінності та особливості бразильського та американського випрямлення

На українському ринку зараз представлено значну кількість засобів, призначених для кератинового випрямлення. Розібратися в їхній різноманітності досить-таки непросто. Але всі засоби для кератину можна умовно поділити на дві групи:

 1. Бразильський кератин. Забезпечує миттєвий ефект, інтенсивно вирівнює пасма, заповнюючи їх кератином та поживними речовинами. Дає пасмам життєву енергію та силу, в рази збільшує їхню гладкість і позитивно впливає на загальне здоров'я шевелюри. Після застосування такого кератину надовго зникає непривабливий тьмяний тон, локони починають сяяти красою. Також бразильський кератин робить пасма сильнішими та пружнішими, забезпечує додатковий захист від сторонніх факторів. Виробники обов'язково додають до його складу рослинні компоненти – екстракти бразильських рослин, які здатні у рази збільшити ефективність такого засобу.
 2. Американський кератин. Він діє набагато м'якше та сприяє відновленню структури локонів. Завдяки його застосуванню загальний стан волосся значно покращується, воно насичується вологою та перестає виглядати сухим і неживим. До того ж така процедура робить локони здоровішими, додає їм життєвої сили та сяйва. Однак тривалість результату від застосування американського кератину досить невелика, також такий засіб не забезпечує захисту пасм від негативного впливу факторів навколишнього середовища.

ТОП-кератин: обираємо кращі засоби для кератинового випрямлення

Впоратися з неслухняними завитками та не нашкодити пасмам можуть високоякісні засоби від найкращих виробників. Вони мають до дрібниць продуманий склад, де всі компоненти діють у синергії – посилюють дію один одного. Завдяки цьому вони забезпечують як надійне та тривале, так і комплексну турботу за пасмами. Серед найкращого кератину для волосся, на думку майстрів та його клієнтів, є:

 • Beneliss MAX POWER. Успішно справляється навіть із дуже складними завданнями — тугими завитками, товстими неслухняними пасмами та етнічними кучерями. Вважається одним із найсильніших видів кератину на ринку. У його складі є додаткові компоненти, які забезпечують інтенсивне живлення та гарне зволоження, зокрема такий ефект дає олію макадамії. Завдяки застосуванню даного засобу кучері розпрямляються та стають полотном рівного, ідеально гладкого, приємно шовковистого, доглянутого волосся.

 • Beneliss BENEPLASTIA. Основна особливість цього засобу полягає у здатності створювати товсту та щільну плівку на поверхні кожної волосинки. Завдяки цьому він ефективно справляється з пористістю, підвищує щільність тонкого волосся, додає слухняності та блиску пофарбованим та освітленим пасмам. Цей кератин підходить для догляду за локонами слов'янського типу, які мають середню або легку хвилю. Забезпечує додаткове зволоження, інтенсивно живить та пом'якшує пасма. Після його застосування волосся стає гладким, сильним і неймовірно блискучим.
 • Max Blowout Ultimate. Чудовий кератин, що здатен забезпечити гарний догляд за різним типом волосся. Він не просто вирівнює хвилі, а й забезпечує екстремальний блиск та добре підвищує щільність пасм. До того ж він здатен глибоко зволожувати волосся, забезпечувати додаткове зміцнення та гарний захист від впливу факторів зовнішнього середовища.
 • Max Blowout Amazon Cacau Argan Oil. Цей кератин відмінно підходить для догляду за освітленим та хімічно пошкодженим волоссям. Він містить напрочуд корисне масло аргани, яке потужно живить та відновлює волосся. Завдяки його використанню пасма стають рівними — засіб надійно розгладжує завитки, та доглянутими. До того ж у його складі є ще й бразильське какао, що забезпечує глибоке живлення навіть дуже сухого волосся. Після такого кератину пасма стають неймовірно слухняними, блискучими та шовковистими.

Вибираючи кератин для випрямлення волосся, віддавайте перевагу засобам тих виробників, які спеціалізуються на виробництві саме такої косметики для волосся. Не варто використовувати продукцію з мас-маркету та дешеві аналоги хороших засобів. Вибирайте товари з комплексним складом, які забезпечують не лише комплексний догляд, а й інтенсивну турботу про здоров'я пасм. І, звичайно ж, довіряйте своє волосся лише кваліфікованим фахівцям з хорошим досвідом роботи — від їх навичок результат випрямлення залежить не менше, ніж від правильності вибору кератину.

Результат роботи складником Beneliss Beneplastia.