Ви, певно, помічали, що у салонах перед процедурами для волосся найчастіше голову клієнтам миють зовсім не звичайними шампунями з мас-маркету або професійної лінійки. А все тому, що для цього використовуються так звані шампуні для глибокого очищення або ж ШГО. А для чого вони потрібні, як їх обрати й коли варто придбати – далі у статі.
Що таке шампунь для глибокого очищення (ШГО)
Шампуні глибокого очищення шкіри голови – засіб, який використовують для видалення з волосся таких компонентів, як силікони, мінеральні відкладення, хлор, віск, природний жир тощо. Їх головна особливість полягає у тому, що, на відміну від класичних шампунів, вони мають більше відлущуючих компонентів. Саме тому їх називають засобом саме «глибокого очищення», оскільки вони позбавляють від усіх типів забруднень на поверхні епідермісу.
Ще одна відмінність між класичним шампунем полягає у рівні pH. Стандартно шампуні для миття голови мають нейтральний його рівень, у той час, як ШГО можуть бути більш «кислими», а отже – жорсткішими за складом.
Серед переваг такого засобу варто відзначити ефективне позбавлення від забруднювачів, які накопичуються на поверхні голови й створюють непомітну для ока плівку. За допомогою ШГО з волосся змивають сульфати та натрієві солі. Як результат – локони перестають бути тьмяними, сухими, позбавленими еластичності та блиску.
Варто також відзначити, що такі шампуні можна використовувати не більш як один раз на два тижні. Інакше ШГО може вимити не лише забруднюючі компоненти з текстури пасм, а й білки та амінокислоти, які є основою волосяного стрижня, що підвищить його ламкість.
Коли варто використовувати шампунь для глибокого очищення
Сучасна індустрія засобів догляду за волоссям створює безліч косметичних товарів, за допомогою яких можна відновити локони, очистити їх, надати блиску, еластичності тощо. Кондиціонери, шампуні, маски й навіть бальзами з часом накопичуються на поверхні шкіри голови навіть за найбільш ретельного миття, й для того, аби позбутись їх, треба обирати засоби глибокого очищення.
ШГО найчастіше використовують у таких випадках:
- У разі постійного використання засобів для волосся, які містять у своєму складі силікони, які можна змити шампунем, позбавляючись плівки на пасмах.
- Перед процедурами у професійному салоні, наприклад, перед ботоксом, кератином, нанопластикою, щоб розкрити лусочки кутикули для кращого проникнення засобів.
- Перед фарбуванням волосся, особливо у випадку, якщо ви плануєте знебарвлювати власний пігмент, де ШГО дозволить позбутись зеленого та рудого відтінку.
- Зміна відтінків на локонах, де шампунь для глибокого очищення шкіри голови дозволить пігменту лягти рівномірно.
- Після відвідування басейну, де використовують хлор для очищення води, який вимивається лише технічним шампунем.
- Перед нанесенням на шкіру голови та пасма масок, які мають в основі рослинні олії, для ефективності яких знадобиться глибоке очищення.
Звернемо вашу увагу, що ШГО – виключно технічний засіб, використовувати який можна у салонах під час професійного догляду та майстрами, які знаються на тому, як наносити та користуватись шампунем правильно, а тому для домашнього миття волосся від не підходить.
Як обирати шампунь для глибокого очищення шкіри голови
Про особливості використання та важливість шампунів для глибокого очищення шкіри голови ми вже поговорили, а отже настав час з’ясувати, як правильно підібрати засіб серед усього асортименту професійної продукції.
Зверніть увагу на наступні нюанси під час вибору ШГО:
- Найперше – це склад засобу. Зверніть увагу на додаткові компоненти та їх наявність. Наприклад, гліцерин, який пом’якшить пасма, а також рослинні екстракти. Для якісного очищення повинні зустрічатись кислоти – лимонна та інші.
- Не менш важливо звернути увагу і на тип власних пасм. На кожній баночці можна побачити, для якого типу шкіри голови та волосся вона підходить. Зважайте на це, аби шампунь якісно працював над індивідуальними особливостями ваших локонів.
- Обирайте шампунь за рівнем pH. Від нього буде залежати не тільки те, для якого типу волосся підійде засіб, а й те, наскільки м’який, нейтральний чи жорсткий склад матиме шампунь й чи не подразнить вашу шкіру голови.
Не забувайте про те, аби познайомитись з описом продукту, не лише його складом, а й інструкцією до використання. А щоб вибір точно був правильним, звертайтесь за консультацією до наших спеціалістів!
Топ 3 шампуні для глибокого очищення волосся
Хочете якісний шампунь для глибокого очищення, який подбає про ваше волосся та зачіску? Тоді зверніть увагу на наступну трійку шампунів, які ми радимо використовувати для дбайливого догляду за вашими локонами.
Deeply Soft Cleansing Shampoo
Шампунь Deeply Soft Cleansing Shampoo створений для м’якого, дбайливого, глибокого очищення на професійному рівні. Підходить для використання безпосередньо перед процедурами реконструкції пасм.
Містить м’яку формулу та рівень pH 6.5, завдяки чому оптимально підходить для тонкого та пошкодженого волосся, а також пасм, які пройшли процедуру фарбування.
Відзначимо, що шампунь створений для ефективного видалення залишків стайлінгу та себуму, а також допомагає розкрити верхній шар волосинки для глибшого проникнення засобів для зволоження та відновлення.
Deeply Medium Cleansing Shampoo
Цей шампунь ідеально підійде для миття шкіри голови безпосередньо перед такими процедурами у салоні, як ботокс, кератин тощо.
Засіб відрізняється нейтральним рівнем pH 7.3, завдяки чому дбайливо та ефективно позбавляє від залишків стайлінгових продуктів від самісіньких коренів.
Deeply Medium Cleansing Shampoo може використовуватись для будь-якого типу волосся, оскільки не пошкоджує його структуру, а тому підійде і для нормального, і для сухого, і для жирного рівною мірою.
Deeply Hardcore Cleansing Shampoo
А якщо ви шукаєте професійний засіб для глибокого очищення шкіри голови, який легко підготував би ваші пасма до салонних процедур – зверніть увагу на цей варіант.
Шампунь Deeply Hardcore Cleansing Shampoo відрізняється тим, що має доволі жорсткий склад та рівень pH 8.0. Завдяки цьому він ідеально підходить для власниць етнічного волосся, а також натурального, густого та товстого.
Ми не радимо використовувати цей засіб на нормальному, сухому або ламкому волоссі, адже для цього краще обрати шампунь Soft або Medium, аби уникнути його ушкодження.
А якщо ви шукаєте якісні ШГО – обирайте їх у нашому магазині HAIR!